registrace se slevou

Arma-Doggo - bunda pro psy - Khaki/ Blk - Large Úvod »Chovatelství » Arma-Doggo - bunda pro psy - Khaki/ Blk - Large1 416 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 1374Skladem u dodavatele

0 zákazníků 135 dnů do konce 1 kg 4 ksArma-Doggo - bunda pro psy - Khaki/ Blk - Large

Velice odolná bunda pro psy do náročných podmínek. Pokud má Váš čtyřnohý kamarád zálibu v prodírání se křovím, houštím, vysokou ostrou trávou a podobným terénem, tak je Arma-Doggo právě pro něj. Svrchní materiál je vyroben ze velice odolného nylonu, vnitřek s velmi příjemného fleecu.

Testováno v horské oblasti Jižních Alp na Novém Zélandu.

 

Využití:

Arma-Doggo najde využití v chladnějších podmínkách nebo za deště. Materiálem je předurčená pro nošení v náročnějších podmínkách (les, křoví, houštiny, vysoká tráva atd.), jelikož je velice odolná.

Charakteristika:

- svrchní materiál: Schoeller® Dynatec v přední části a na bocích

- velice odolná bunda proti oděru

- Cordura nylon na břišní a hřbetní části

- hrudní a břišní díl pro tepelnou ochranu důležitých orgánů

- vnitřní fleecová vrstva zajišťuje dostatečný tepelný komfort

- reflexní proužky pro maximální viditelnost


Schoeller® Dynatec – chránící látka, která byla vyvinutá zvláště pro oblečení motocyklových závodníků, vysokohorských horolezců, snowboardistů a pro další druhy sportu s vysokými nároky. Neodírá se a netrhá a nepoškodí se ani v případě pádů nebo extrémních teplot. Díky své impregnaci odpuzuje vodu a špínu a je snadná na údržbu.

Velikost:

Large - délka zad 62 - 68 cm, orientační váha psa: 25-38 kg, např. jako Pointer, Retrívr, Labrador, větší Vižla.