registrace se slevou

Case Logic Berkeley Plus batoh na 15,6" notebook a 10" tablet BPCA115K - tmavě šedý Úvod »Vše pro domov » Case Logic Berkeley Plus batoh na 15,6" notebook a 10" tablet BPCA115K - tmavě šedý1 580 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 1533Skladem u dodavatele

0 zákazníků 92 dnů do konce 1 kg 4 ksCase Logic Berkeley Plus batoh na 15,6" notebook a 10" tablet BPCA115K - tmavě šedý

Ať už váš den zahrnuje školu, zaměstnání, tělocvičnu, schůzku nebo kombinaci všeho, tento víceúčelový batoh Vás nezklame. Samostatný oddíl pro 15,6“ notebook a kapsa pro tablet plus místo na příslušenství uspořádá veškerou elektroniku po ruce. Velkým zipem se otevírá hlavní komora pro knihy, dokumenty nebo oblečení a skrytou kapsu pro bezpečné uložení cenností najdete na zádech v bederní části. Tento batoh nabízí stylové kompaktní řešení mít vše, co potřebuje při sobě.

Popis produktu:

Velkým zipem se otevírá hlavní komora pro knihy, dokumenty nebo oblečení a skrytou kapsu pro bezpečné uložení cenností najdete na zádech v bederní části. Tento batoh nabízí stylové kompaktní řešení mít vše, co potřebuje při sobě.

   Samostatný oddíl pro 15,6“ notebook.
   Kapsa pro tablet.
   Odklopná přední stěna pro pohodlný přístup do hlavního prostoru.
   Skrytá bezpečnostní kapsa ve spodní části zad pro drobné cennosti.
   Inovovaný organizér s asymetrickou výškou jednotlivých kapes pro uložení elektroniky, školních a pracovních potřeb různých velikostí a s praktickou kapsou pro tužky, pera zvýrazňovače a psací potřeby obecně.
   Vysoce pohyblivé ramenní popruhy se přizpůsobí vašemu tělu, aby netlačily nebo nedřely.
   Odnímatelný hrudní popruh pomůže lepšímu rozložení hmotnosti plného batohu, ale pokud ho nepotřebuje, můžete jej sundat, aby nepřekážel.
   Velké zipy s hladkým chodem poskytují pohodlný přístup a umožňují zajištění zámkem s lankem, které se používá na kufry.
   Boční síťové kapsy na lahev, deštník a podobně.
   Dvě ucha, horní a spodní pro snazší uložení do přihrádky na hlavou ať již ve vlaku, autobuse či letadle.
   Bytelný polyester odolá i náročným neustále se měnícím podmínkám.


Barva: tmavě šedá
Materiál: polyester
Vnější rozměry: 36,0 x 31,0 x 46,0 cm
Vnitřní rozměry: 25,0 x 3,5 x 38,6 cm
Hmotnost: 0,88 kg
Záruka: 25 let