registrace se slevou

Cupertino 2000 Infrasauna Úvod »Zahradní nábytek » Cupertino 2000 Infrasauna23 911 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 23194Skladem u dodavatele

0 zákazníků 59 dnů do konce 500 kg 1 ksCupertino 2000 - Infrasauna (cena včetně PHE)

Užívání infrasauny je výborný způsob relaxace.
Tím, že budete infrasaunu pravidelně užívat (1-2x týdně), budete předcházet různým běžným onemocněním, jako je rýma, vyrážka, alergie, cévní choroby, bolesti zad apod.
Jako podpůrný prostředek lze využívat ionizér, který dodáváme do všech typů infrasaun. Ionizér nabíjí vzduch v infrasauně zápornými ionty, kterým se též říká vzdušné vitamíny.

 

Každá sauna obsahuje také radio s CD přehravačem, které Vám při saunování navodí relaxační prostředí.
Více o infrasaunování, rozdíly mezi klasickou saunou a infrasaunou a další informace naleznete na úvodní stránce.

Infrasauna CUPERTINO 2000 je svými rozměry předurčena pro saunování dvou osob. Je vyrobena z kvalitní dřeviny Hemlock (kanadská jedle).
Regulací lze nastavit rozsah teploty 18°-60°C.
Přesto doporučujeme neměnit toto nastavení a nechat regulátor teploty na maximální teplotě 60°, aby nedošlo k situaci, kdy Vám při nižší nastavené teplotě vypne termostat infrapanely a Vy budete sedět v infrasauně při teplotě např.40°C a panely budou vypnuté.
Účelem infrasaunování je nechat se permanentně prohřívat infračervenými paprsky.

TECHNICKÉ PARAMETRY:

Rozměry: 120x120x190
Vybavení: rádio s MP3, USB, CD, dálkové ovládání, ionizér
Panely: keramické 4ks+karbonové 2ks
Příkon: 1710W

Domácí infrasauny a vířivky

Domácí infrasauny a sauny a vířivky pro jednu a více osob v několika různých provedeních. Cenově dostupné a kvalitní domácí infrasauny a sauny pro relaxaci a uvolnění Vašeho organizmu. Nabízíme infrasauny v tzv. provedení hemlock, což znamená, že jsou vyráběny z kanadské jedle. Kanadské jedle je velmi kvalitní, s jemnou strukturou, odolná vůči vlhku. Má příjemnou vůni, je vhodná pro obložení stěn. Provedení hemlock umožňuje "pracovat" při teplotách 18 - 60°C, které jsou ideální pro relaxaci a uvolnění.

Proč si pořídit infrasaunu?

Důvodů je hned několik. Infrasauna je výborným doplňkem do Vašeho bytu či domácnosti. Infrasauny napomáhají zbavit se stresu a uvolnit tělo po náročném pracovním dni. Infrasauna je zároveň ideálním řešením pro ty, kterým je finská sauna ze zdravotních důvodů zapovězena.