registrace se slevou

Desetiletá mourinka Kasandra hledá naléhavě domov Úvod »Záchranářské práce » ZVÍŘATA Z ÚTULKŮ / nástěnka » Desetiletá mourinka Kasandra hledá naléhavě domov0 KčSOUČASNÁ CENA Rezervace prohlídka

0 zákazníků 14 dnů do konce 1 ksKasandra je nádherná mourovatá kočička

Desetiletá mourinka Kasandra hledá naléhavě domov. Kasandra je nádherná mourovatá kočička s krásnou lesklou srstí, které by nikdo nehádal, že jí je 10 let. Je také zcela zdravá a to proto, že její majitelé, staří lidé se o ni doposud krásně starali.

Bližší popis:

Jenže když paní zemřela, pán se zhroutil a nyní je (asi už do konce života) v nemocnici. Určitě si mysleli, že si v takovém případě jejich milovanou kočičku, kterou měli doma od maličkého koťátka jako člena rodiny, vezmou jejich děti. Jenže ty z různých důvodů nemohli a tak ji dovezli do útulku PSOZ Kocour Felix. Jenže bohužel způsob, jak ji v bytě rodičů chytali, ji velice vystresoval a navíc v útulku poprvé v životě viděla jiné kočky. Z původně mazlivé kočičky se najednou změnila ve vrčící a syčící šelmu, ale to vše jen a jen ze strachu a zoufalství. Velmi naléhavě pro ni tedy hledáme vlastní domov, aby se z ní opět stala ta původní milá mourinka. Je čistotná a kastrovaná a nový domov a trocha lidské trpělivosti jí bezesporu zachrání život.

Kontakt:

E-mail: psoz@seznam.cz

Tel.: 728/ 19 37 12