registrace se slevou

HP Essentials Backpack Kit- batoh, do úhlopříčky 16" Úvod »Vše pro domov » HP Essentials Backpack Kit- batoh, do úhlopříčky 16"860 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 834Skladem u dodavatele

0 zákazníků 99 dnů do konce 1 kg 4 ksHP Essentials Backpack Kit- batoh, do úhlopříčky 16"

HP Essentials Backpack Kit; Praktická sada ověřeného batohu na notebook a optické myši vhodná pro každého, kdo dokáže ocenit špičkovou ochranu notebooku i dostatek prostoru pro uložení příslušenství a dalších věcí.

Popis produktu: 

HP Essentials Backpack Kit
Praktická sada ověřeného batohu na notebook a optické myši vhodná pro každého, kdo dokáže ocenit špičkovou ochranu notebooku i dostatek prostoru pro uložení příslušenství a dalších věcí. Rozměry batohu jsou vhodné pro přenášení notebooků do úhlopříčky displeje 16” s tím, že se uvnitř najde dost prostoru i pro uložení napájecího adaptéru, myši a dalších nezbytností. Kromě hlavní přihrádky na notebook jsou uvnitř brašny připraveny další menší kapsy pro uložení MP3 přehrávače, vizitek, flash disků, pera apod. Pohodlí při přenášení zajišťují pohodlně provedené ramenní popruhy s nastavitelnou délkou.

Parametry a specifikace:

Určeno pro notebooky s displejem:
Do úhlopříčky 16”

Rozměry batohu:
340 × 450 × 100 mm

Hmotnost:
801 g


 Turnaje slevv naší nabídce naleznete více jak 400 slev

YENKEE YBB 1522GY TARMAC batoh 3v1 15
YENKEE YBB 1522GY TARMAC batoh 3v1 15 | 4 ks | Jižní Čechy, Šumava 1 150