registrace se slevou

Hraví sourozenci Tečka a Proužek Úvod »Záchranářské práce » ZVÍŘATA Z ÚTULKŮ / nástěnka » Hraví sourozenci Tečka a Proužek0 KčSOUČASNÁ CENA Rezervace prohlídka

1 zákazník 76 dnů do konce 1 ksHraví sourozenci Tečka a Proužek 

Nádherní maličcí zrzounci hledají domov. Naprosto sladcí a neuvěřitelně hraví sourozenci Tečka a Proužek (podle kresby na rezavých kožíšcích) (naroz. asi 09/2017) byli nalezeni v krabici na tramvajových kolejích v Hloubětíne! Někdo je zřejmě vzal vlastní kočce a hodlal je "utratit" tímto šíleným způsobem.

Bližší popis:

Naštěstí koťátka začala z krabice vylézat právě ve chvíli, kdy jel kolem spolupracovník PSOZ, uviděl je a sebral z kolejí dříve, než to stačila udělat tramvaj. Obě koťátka jsou prostě úžasná, lidí se nebojí a výborně vycházejí i s jinými kočičkami. Zatím jsou v domácím depozitu PSOZ, kde čekají na očkování. Pokud by do té doby nenašli vlastní domov, museli by do útulku. Přitom se hodí do bytu ke každému, kdo chce lepší program, než jaký je v televizi nebo PC (viz video). Ale pozor - určitě musí jít spolu, jsou na sebe velmi fixovaní, nedají jeden bez druhého ani ránu. Jsou perfektně čistotní.

Kontakt:

e-mail: psoz@seznam.cz

Tel.:  728/ 19 37 12