registrace se slevou

Lapák tuků LT0,5 - EK Úvod »Nádrže/ČOV/Jímky » Lapák tuků LT0,5 - EK12 177 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 11812Skladem u dodavatele

0 zákazníků 71 dnů do konce 75 kg 2 ksLapák tuků LT0,5 - EK

je určen  pro provozovny, hotely, restaurace, kuchyně, výrobny a všude tam kde jsou odpadní vody znečištěné tuky a oleji při max. průtoku 0,5 l/s, nebo zatížení do  cca 50 jídel /denně.  Je určen jako předřazená čistící jednotka před čistírnu odpadních vod nebo před vypouštěním vod do veřejné kanalizace a slouží k zachycení tuků a olejů z těchto odpadních vod. Navíc vám zajistíme i dopravu  po celé ČR.

VIZUALIZACE "jak to funguje" NA NAŠICH MATEŘSKÝCH STRÁNKÁCH: 

http://www.cz-zlateruce.cz/content/47-vizualizacegrafika

Základní specifikace Odlučovač tuků LT0,5 - EK funkce:

 • Objednávejte spolehlivé odlučovače tuků

  svařen z polypropylénových desek
 • nepropustná vodotěsná jímka
 • soustava norných stěn a přepážek
 • vstupní hrdlo pro připojení na pevné přívodní potrubí DN 75

Detailní popis Odlučovač tuků LT0,5 - EK

Odlučovač tuků LT0,5 – EK je určen k uložení mimo budovu do země, ale možno i volně postavit v budově pod podlahou (sklep apod.) Pro uložení do nepojížděných ploch je možno odlučovač použít jako samonosnou nádobu s pochozím poklopem v ceně. Do pojížděných ploch je určen k obetonování.

Poklopy jsou dodávány v základním provedení jako pochozí ,dle místních požadavků je možno dodat s poklopy v provedení pro pojezd vozidly se zatížením  B125 (pro osobní vozidla)  nebo D400 (pro nákladní vozidla).

Stavební část:

 • Výkop pro šachtu o půdorysném rozměru 1300/1100 mm/hloubka 1300 mm
 • Betonáž dna o tl.100 mm.
 • Umístění  plastové šachty na vyzrálé betonové dno zbavené ostrých výstupků a nečistot.
 • Napuštění celé nádrže vodou nebo jiné vytvoření protitlaku před zásypem nebo betonáž.
 • Připojení na připravené vstupní a výstupní potrubí kanalizace.
 • Obsyp stěn a záklopu zemí u pojížděných ploch sušším betonem . V případě, nedostatečné výšky montážního vstupu se provede jeho nadbetonování nebo vyzdění betonovými tvarovkami.
 • V úrovní terénu se do betonu případně osadí vhodné rámy s poklopy dle třídy zatížení.

Funkce:

Voda natéká přes usměrňovací komoru do odlučovacího prostoru, kde dochází k uklidnění a ochlazení vody, následně ke gravitačnímu odloučení tuku na hladině a usazení nerozpuštěných látek v kalovém prostoru. Přečištěná voda dále protéká pod nornou stěnou do odtokové komory a dále do kanalizace.

 

Čištění a vyprázdnění kalového prostoru a prostorů pro odloučení tuků je doporučeno provádět 1 x za měsíc, nebo dle místních podmínek a zkušeností, po vyčištění a vyprázdnění je doporučeno odlučovač napustit zpět čistou vodou. Podmínky pro provoz a údržbu jsou upřesněny v provozním řádu, který je dodáván společně s provozním deníkem při koupi.


Technické parametry Odlučovač LT0,5 - EK

 

Rozměr                (mm) Montážní vstup    (mm) Přítok      (DN) Odtok      (DN) Hmotnost bez poklopů    (kg) Kapacita (max.počet jídel) Maximální průtok (l/s) Užitný objem   (m3) Kalový prostor (m3) Objem zachyceného tuku (m3)
800/600/900 600/600/300 75 75 60 50 0.5 0,38 0,09 0,03

 

Dodatečně je možné dokoupit prodloužení montážního vstupu v ceně odpovídající 360,- Kč/10 cm. Prodloužení není součástí uvedené ceny produktu, proto v případě zájmu pošlete potřebný rozměr jako poznámku v objednávce.

 

Nabízíme možnost zabudování do terénu s cenovou kalkulací na vyžádání. Zabudování provádí:

http://www.greslicka.cz/Zemni-a-vykopove-prace/1589

Společnost Zlaté české ruce - I.R.P., spol. s r.o.

p.Jansa, tel.: 602 300 709

e-mail: obchod@cz-zlateruce.cz      

www.cz-zlateruce.cz 

Pro lokality a přilehlé obce: Praha, Praha - východ, Říčany, Mnichovice, Sázava, Čerčany, Uhlířské Janovice, Vlašim, Kolín, Benešov

 

Certifikace/Návody:

http://greslicka.cz/cov--jimky---navody-ke-stazeni-certifikace