registrace se slevou

Pelech s okrajem M - olivová Úvod »Chovatelství » Pelech s okrajem M - olivová4% sleva

830 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 830Skladem u dodavatele

0 zákazníků 39 dnů do konce 1 kg 5 ksPelech s okrajem M - olivová

Povrchová úprava NanoSphere® Omezuje zápach, odpuzuje nečistoty a tekutiny. Omezuje šíření bakterií a alergenů. Poskytuje pohodlí, trvanlivost a oporu.

 

Funkční pelech s okrajem pro psy. Vnější rozměr: 81 x 69 cm, vnitřní rozměr: 53 x 38 cm. Barva olivová.

Díky povrchové úpravě NanoSphere® a nejmodernějším bakteriostatickým účinkům se tyto pelíšky udržují přirozeně čisté, omezují šíření bakterií, které mohou způsobovat nepříjemný zápach, infekce a alergie, a odolávají opotřebení i v případě těch nejaktivnějších psů.

Pelíšky a polštáře Dog Gone Smart lze prát a čistit pomocí běžných čisticích prostředků. Nepoužívejte změkčovadlo, bělidlo ani silné ždímání, protože by tyto prostředky nebo postupy mohly vést ke změně vlastností povrchové úpravy látky. Doporučujeme prát při teplotách do 40°C a po vyprání vyžehlit. Je možné použít sušičku při normální teplotě.

Svrchní potah lze sejmout a prát samostatně.

Potahy jsou ze 100% bavlny a jsou příjemně jemné na dotek. Náplň pelíšku je z hypoalergenního vlákna, podobného tomu, jaké se používá v nejlepších polštářích. Ideální výška náplně zajistí Vašem čtyřnohému kamarádovi to správné podhodlí a oporu.

Výrobky splňují přísný standard bluesign®, hodnocení ekologicky bezpečný výrobků, jejichž výroba je zároveň šetrná ke zdrojům.