registrace se slevou

Stolní pokladna EET miniPOS Úvod »EET a pokladní systémy » Stolní pokladna EET miniPOS9 570 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 9283Skladem u dodavatele

0 zákazníků 37 dnů do konce 3 kg 10 ksStolní pokladna EET miniPOS

(odpočet DPH možný )

je nejmenší pokladní sestava, která obstojí i ve větším provozu, kde vydáváte několik desítek či stovek účtenek denně. Velký 10″ tablet je dobře čitelný a na jeho displeji zobrazíte dostatečný počet položek ceníku či stolů v restauraci. Součástí sestavy je stolní tiskárna dokladů s řezačkou.

 

 

Software miniPOS
– mobilní aplikace
– software určen pro EET
– zálohování dat
– vzdálený přístup
– 30 dní ZDARMA

Tablet miniPOS SQ743 černý
– 7″, 1280*800, IPS
– 1 GB RAM, 8 GB FLASH
– WiFi, BT, 3G
– 2600 mAh
– Android 5.1

Tiskárna TS-M230 černá
– šířka 57.5 mm, průměr 40 mm
– termální
– USB, Bluetooth

Společnost Zlaté české ruce - I.R.P., spol. s r.o., provádí na zakázku instalace www.cz-zlateruce.cz 

Časté dotazy 

Jak funguje miniPOS?

Na webu si nastavíte svou provozovnu a naplníte ceník zbožím a službami. Prodáváte pak na svém mobilním telefonu, tabletu či Android pokladně. Elektronická evidence tržeb probíhá automaticky. Z webu tisknete reporty a exportujete do účetnictví.

Nebude obsluha složitá?

Nebojte se, instalace a obsluha pokladny miniPOS je snadná. Pokladna miniPOS je geniálně jednoduchá. Nainstalujete ji pouhým stažením z Obchodu Play. Pak už vás povede průvodce nastavením a hned můžete prodávat.

Co když se pokladna rozbije?

Pokladní transakce se odesílají na bezpečné místo. Jsou zde uloženy a chráněny heslem. Svá data vidíte odkudkoli a dokonce přes web můžete i prodávat! Až budete mít pokladnu opravenou, připojíte ji k provozovně a data se opět nahrají.

Co následuje po objednání?

Potvrdíme Vám přijetí objednávky a termín dodání zboží. Spojíme se s Vámi a domluvíme se na instalaci a zaškolení. Vybranou pokladní sestavu vám zašleme kurýrní službou ihned po obdržení platby nebo na dobírku.

Pomůžete mi s instalací?

Ano pomůžeme. Instalaci pokladny je možné objednat jako doplňkovou službu při objednávce. Vaši pokladnu připravíme k provozu. Vy ji pak můžete už jen zapnout a začít používat. Nainstalovat aplikaci je ale snadné a zvládnete to i sami.