registrace se slevou

Temperované, tvrzené sklo na iPhone 6/6s , iPhone 7 Úvod »Zajímavosti » Temperované, tvrzené sklo na iPhone 6/6s , iPhone 7300 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 291Skladem u dodavatele

0 zákazníků 64 dnů do konce 1 kg 4 ksTemperované, tvrzené sklo na iPhone 6/6s , iPhone 7

Extrémně ochranné tvrzené sklo, určené pro ochranu displeje mobilních telefonů a tabletů. Ochrání displej vašeho mobilního zařízení při pádu, poškrábání a proti prachu, nezanechává otisky prstů. Je velice tenké s tvrdostí 9H, má zaoblené hrany, plně průhledné s vysokou citlivostí dotyku, jednoduchá aplikace bez vzduchových bublin, neobsahuje lepidlo.

 

Bližší popis:

Návod na nalepení ochranného skla:

Krok 1: Příprava: Připravte si čistý stůl bez prachu a na něj vaše zařízení (telefon / tablet) a balení se sklem. V balení s ochranným sklem jsou přibaleny čistící hadříky. V přibaleném balíčku 1 je vlhký hadřík a v balíčku 2 suchý hadřík. Sklo zařízení je potřeba očistit a odmastit, k tomu poslouží přibalený hadřík 1. Pak je potřeba vzít suchý hadřík 2 a s ním dispej dosušit.

Krok 2: Samotné nalepení skla: Displej máte naprosto lesklý (nesmíte sahat na vyleštěné sklo, jinak se udělá na displeji otisk). Zkontrolujte displej, zda-li není na displeji prach či nečistota. Pokud ano, tak je potřeba nečistotu odstranit. Odlepte podkladovou fólii ze skla (označeno přesahující nálepkou), vrchní část skla přiložíme na displej zařízení a pomalu pokládáme (kontrolujeme kraj skla, aby lícoval s krajem skla displeje, Po položení skla, přiložte prst do středu skla displeje, sklo (pokud již nezačalo) začne přilínat k displeji a případné bubliny vytlačte směrem ke kraji.

Krok 3: Finále: Po přilepení skla k displeji začněte leštit sklo a tím se nám sklo pěkně v každém bodu přilepí k displeji . Sklo si na 100% sedne až po cca 24 hodinách (telefon / tablet ale můžete bez omezení na 100% používat).

* Temperované, tvrzené sklo 
* Premiová kvalita
* 9H
* Pro iPhone 6/6s a iPhone 7
* Ilustrační foto iPhone 7