registrace se slevou

VAX AIR SWITCH (H85-AC21-B-E) Úvod »Vše pro domov » VAX AIR SWITCH (H85-AC21-B-E)11% sleva

6 198 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 6198Skladem u dodavatele

0 zákazníků 5 dnů do konce 4 kg 1 ksVAX AIR SWITCH (H85-AC21-B-E) - variabilní a výkonný akumulátorový vysavač cena včetně PHE

VAX AIR SWITCH (H85-AC21-B-E) je je náš první lehký a univerzální 2 v 1 vysavač, který je ideální pro všechny domácnosti i povrchy s dlouhou výdrží až 20 minut, technologií Windtunnel 2 a váhou 3,4 kg! Kombinuje funkci klasického vysavače pro běžný úklid a ručního odnímatelného pomocníka.

 

Zapomeňte na těžké vysavače a dlouhé kabely, vysávejte snadno, bez omezené dostupnosti a vždy na plný výkon!

Vysavač je bezsáčkový a má multi-cyklónové vysávání, což znamená, že můžete čistit se stejným efektem a sílou po celou dobu životnosti vysavače a zaplnění nádoby na nečistoty. 

Narozdíl od jiných bezdrátových vysavačů, jejichž výkon klesá s dobou vysávání, udržuje Li-ion baterie nové generace stále stejný výkon po celou dobu vysávání.

Novinkou je systém natáčení hlavice vysavače, který umožnuje snadnější a dostupnější čištění koberců a pevných podlah. Nečistoty lze po vysátí snadno přenést v odnímatelné nádobě o kapacitě 0,35 l dostačující na úklid domu ke koši a jedním tlačítkem vysypat.

Parametry
Typ baterie: Lithium Ion
Kapacita nádoby 0,35 l
Délka kabelu bezdrátový
Doba vysávání 20 minut
Délka kartáče 27 cm
Váha 3,4 kg
Filtrace pro-HEPA omyvatelný
Nabíjecí čas 3 hodiny