registrace se slevou

VR BOX / 3D / BRÝLE pro VIRTUÁLNÍ REALITU Úvod »Zajímavosti » VR BOX / 3D / BRÝLE pro VIRTUÁLNÍ REALITU1 000 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 970Skladem u dodavatele

0 zákazníků 64 dnů do konce 1 kg 4 ksVR BOX / 3D / BRÝLE pro VIRTUÁLNÍ REALITU

Nechte se vtáhnout do děje 3D filmů, fotografií nebo her pomocí vašeho smartphonu a těchto špičkových 3D brýlí.

 

Bližší popis:

Užijte si dokonale 3D rozměr obrazu!

Oproti běžným televizím a monitorům vás 3D brýle doslova obklopí dech beroucím virtuálním prostorem. Tyto 3D brýle navíc můžete vzít kamkoli s sebou a rozjet zábavu pro vás i vaše přátele, kdekoli se ocitnete!

  • Rozměry: 198 x 135 x 105 mm
  • Hmotnost: 330 g
  • 3D obraz se zvukem: Na obvyklých místech, kde bývá zvukový konektor telefonu, jsou v 3D brýlích otvory. Velmi jednoduše tak připojíte sluchátka a budete obklopeni nejen dokonalou 3D virtuální realitou, ale i zvukem. Nastavitelné pro každého uživatele: Brýle mají nastavitelnou vzdálenost mezi čočkami tak, aby přesně odpovídaly přímému pohledu vašich očí. 3D zobrazení tak bude vždy dokonalé. Pro uživatele s dioptrickými brýlemi nebo kontaktními čočkami je systém vybaven dioptrickou korekcí v rozmezí 5 mm, takže uvidíte 3D obraz pohodlně i bez nich. Pro případ dalších korekcí je v 3D brýlích dostatek volného prostoru pro použití i s běžnými dioptrickými brýlemi.

* Snadná instalace telefonu pomocí zasouvacího slotu Špičkové optické komponenty
* Vhodné pro převážnou většinu telefonů od velikosti 3,5" až 6"
* Místo pro konektor sluchátek na více místech
* Kvalitní zobrazení pro každého, s dioptrickou korekcí 5 mm
* Velmi pohodlné, nastavitelné umístění na obličeji
* Desítky dostupných 3D aplikací na GooglePlay a AppStore