registrace se slevou

Vax Life - akumulátorový vysavač Úvod »Vše pro domov » Vax Life - akumulátorový vysavač13% sleva

5 886 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 5886Skladem u dodavatele

0 zákazníků 8 dnů do konce 4 kg 1 ksVax Life - akumulátorový vysavač na koberce i pevné podlahy cena včetně PHE

Přejete si ušetřit místo, aniž byste při úklidu spoléhali na méně výkonný vysavač? Dáváte přednost vysavači, který se snadno obsluhuje a dostane se i do těžce dostupných míst jak na pevné podlaze, tak na koberci? Představujeme Vám zbrusu nový akumulátorový vysavač VAX Life, jehož patentovaná technologie windtunnel zaručuje spotřebiteli velký sací výkon i při bateriovém napájení.

Windtunnel

technologie aerodynamického tunelu

Na rozdíl od běžných vysavačů, které mohou rozptýlit prach (zvláště u tvrdých podlah), patentovaná technologie aerodynamického tunelu účinně zvedne a zachycuje nečistoty, takže vše zůstane ve  vysavači, nikoli na podlaze.


 


Na rozdíl od jiných bezdrátových vysavačů, jejichž výkon klesá s dobou vysávání, udržuje Li-ion baterie nové generace stále stejný výkon po celou dobu vysávání.Při nejvyšším výkonu vydrží tato baterie až 20 minut. Vysavač se dále skládá z rotačního kartáče, bezsáčkové filtrace, doplněné o Hepa filtr na výstupu. Díky technologii aerodynamického tunelu a speciální nádobě jsou nečistoty bezpečně uzavřeny a stačí je lehce vysypat.
Vysávání i čištění je tak hygienické a méně nákladné, neboť provoz je zcela bezsáčkový. VAX Life pracuje ve dvou režimech čištění (pro koberce a pevné podlahy), mezi nimiž můžete volit, aniž byste se museli ohýbat. Nedělejte kompromisy a zvolte tento super lehký a výkonný vysavač v kompaktním a elegantním designu.

Parametry

Typ baterie: Lithium Ion
Kapacita nádoby 1 l
Délka kabelu bezdrátový
Doba vysávání 20 minut
Váha 3,4 kg
Filtrace HEPA