registrace se slevou

Zastřešení terasy Rona 3x6 Úvod »Vše pro domov » Zastřešení terasy Rona 3x6158 257 Kč Konečná cena včetně PHE Cena klubová karta 153509Skladem u dodavatele

0 zákazníků 69 dnů do konce 2 ksZastřešení terasy Rona 3x6 (Doprava ZDARMA)

Popis:

Nosná konstrukce z masivních hliníkových profilů. Bok i čela jsou osazeny celohliníkovým posuvným systémem bez plastových spojovacích prvků, který umožňuje jednotlivá pole odsunout na 1/3 plochy. Je pak jednak volný výstup do exterieru, především však prakticky odpadá problém s odvětráváním. Posuvné pole může být buď v celé výši (dveře), nebo pouze v horní části (okno). Šířku i délku Vám dodáme přesně dle Vašeho přání. Konstrukce je ošetřena práškovým vypalovacím lakem. Střecha je osazena komůrkovým polykarbonátem 10 mm, boční výplně jsou v základním provedení osazeny čirým sklem, na přání je lze osadit i komůrkovým polykarbonátem 8 mm či lepeným dvojsklem 16 mm.

 

Rozměr: 300 x 600 x 240 cm (lze upravit dle požadavku)

Poptávka - objednávka

Pro přesnější cenu nám prosím sdělte do e-mailu následující :

základní rozměry stavby (šířka, délka, výška, výška u domu ),
provedení stěn (pevné zasklení, posuvná křídla nebo kombinace obou řešení)
způsob zasklení obvodových stěn ( jednoduché sklo, izolační dvojsklo nebo polykarbonátové desky)
místo stavby

Předložíme Vám konkrétní cenovou nabídku.

Zastřešení Vám vytvoří na terase či otevřeném balkónu zcela novou místnost. Budete uprostřed Vaší krásné zahrady, ale vždy chráněni před nepříznivými vlivy počasí. Vaše terasa se stane obyvatelnou po velkou část roku.

Celá konstrukce většinyzastřešení teras je vyrobena z hliníkových uzavřených profilů bez přerušeného tepelného mostu. Pro zachování maximálních užitných vlastností je konstrukce navíc ošetřena práškovou vypalovací barvou.

Konstrukce je spojována pouze nerezovým spojovacím materiálem. Díky těmto skutečnostem Vám můžeme nabídnout záruku 10 let na celou konstrukci.

Sluneční paprsky Vám i v zimě díky skleníkovému efektu budou pomáhat vyhřívat celý byt. Stačí pouze otevřít dveře z bytu na terasu.

Nabízíme možnost sestavení terasy. Sestavení provádí:

http://greslicka.cz/Sestaveni---Zastreseni-terasy-Rona-3x6/3071

Společnost Zlaté české ruce - I.R.P., spol. s r.o.

p.Jansa, tel.: 602 300 709

e-mail: obchod@cz-zlateruce.cz      

www.cz-zlateruce.cz 

Pro lokality a přilehlé obce: Praha, Praha - východ, Říčany, Mnichovice, Sázava, Čerčany, Uhlířské Janovice, Vlašim, Kolín, Benešov