registrace se slevou

Nově - EVP vyšetřování paranormálních aktivit. Zadali jsme nová štěnátka, berte se je :) Přichází jaro, prodej JÍMEK a ČOVEK aktivní. Připravujeme prodej výrobků s nano-technologiemi. Stále přidáváme nové zboží přímo od výrobců a importérů. Z důvodu EET nepřijímáme platby v hotovosti, ale pouze převodem na účet. 

O nás Úvod » O nás

Grešlička.CZ - to nejlepší a zajímavé zde v přímém prodeji včetně prezentací zvířat z útulků po území ČR. Zde si můžete dobře nakoupit stejně jako nalézt lásku od nového člena rodiny.  

Hlavní hodnotou společnosti Zlaté české ruce - I.R.P., spol. s r.o. je být klientům maximálně po ruce v oblasti řemesel a stavebních činností pro domácnosti i firmy, stejně tak prodejem zboží a služeb v on-line obchodu. Součástí Greslicka.CZ je také poskytování grafických služeb na míru firmám a IT projektů zasahující oblasti vizualizace a počítačové simulace, zde ukázka: https://youtu.be/-cR_v8fBCSE?t=8

Zákazníci zde mohou nalézt tisíce položek zboží, které pečlivě vybíráme zejména podle kvality. Navíc lze využívat on-line rezervační systém pro řemeslné práce, pobyty a zážitky. Grafické práce a řemeslné práce vykonává náš pracovní team. Jsme zde k dispozici i v rámci predeje zboží. Na prvním místě je u nás serióznost, kvalita, nikoliv slova lacinost a kvantita. Inteligence firemního ducha prodeje a služeb u nás neznamená nesmyslné přeškrtávání cen.
 
Spolupracujeme s těmi,  jejíchž práce je ověnčena letitou  praxí, vřelým přístupem a dobrým charakterem. Snažíme se, aby zde byli spokojeni i zákazníci, kteří chtějí nakupovat vynikající kvalitu s odpovídající  cenou. Chceme poskytovat nový inovativní a lidský rozměr vůči našim zákazníkům a společnosti vůbec. 
 
Prezentujeme zde také různorodé cenové akce.   
 
Generálním partnerem www.greslicka.cz je společnost Zlaté české ruce – I.R.P., spol. s r.o., řemeslné poptávky a realizace projektů.                

Více na www.cz-zlateruce.cz