registrace se slevou

Nyní můžete inzerovat u nás prodej či nákup zboží a realit zdarma. Navíc ke každé objednávce dárek. Zde naleznete tisíce druhů zboží. Aktuálně rozšiřujeme divize "Holící strojky". Jsme obchodní a realizační společnost pro stavební a řemeslné práce. 

O nás Úvod » O nás

"Řemesla jsou umění" a naši lidé Vám pomáhájí...   

Tento specializovaný integrátor představuje široké možnosti. Naši zákazníci zde mohou nalézt tisíce položek zboží, které pečlivě vybíráme zejména podle kvality. Navíc lze využívat on-line rezervační systém pro řemeslné práce, pobyty a zážitky. Řemeslné práce vykonává přímo náš pracovní team, také pro klienty z portálu http://www.greslicka.cz viz.: http://www.cz-zlateruce.cz/content/31-nasi-remeslnici. Na prvním místě je u nás serióznost, kvalita, nikoliv slova lacinost a kvantita. Inteligence firemního ducha prodeje a služeb u nás neznamená nesmyslné přeškrtávání cen.
 
Spolupracujeme s těmi,  jejíchž práce je ověnčena letitou  praxí, vřelým přístupem a dobrým charakterem. Snažíme se, aby zde byli spokojeni i zákazníci, kteří chtějí nakupovat vynikající kvalitu s odpovídající  cenou. Chceme poskytovat nový inovativní a lidský rozměr vůči našim zákazníkům a společnosti vůbec. 
 
Prezentujeme zde také různorodé cenové akce.   
 
Generálním partnerem www.greslicka.cz je společnost Zlaté české ruce – I.R.P., spol. s r.o., řemeslné poptávky a realizace projektů.                

Více na www.cz-zlateruce.cz