registrace se slevou

Zde naleznete tisíce druhů zboží. Nově pomáháme hledat či umístit ztracená či týraná zvířata. Poskytujeme rovněž řemeslné práce pro domácnosti a firmy. Nově prodej a zabudování podzemních úkrytů v nabídce. Děkujeme za zajímavé příspěvky do Klubu Grešlička - zážitky členů:). Z každé objednávky 100Kč stranou na týraná zvířata. Nyní můžete i zdarma inzerovat nebo se seznámit. Navíc ke každé objednávce dárek. Aktuálně rozšiřujeme zboží "Boty" a "Zážitky". 

O nás Úvod » O nás

"WWW.Grešlička.CZ" to nejlepší a zajímavé zde v přímém prodeji

"WWW.CZ-Zlateruce.cz" řemesla jsou umění a naši lidé Vám pomáhájí...

To jsou hlavní hodnoty naši firmy Zlaté české ruce - I.R.P., spol. s r.o. Být klientům maximálně po ruce v oblasti řemesel a stavebnictví pro domácnosti i firmy, stejně tak prodejem zboží a služeb na Greslicka.CZ a CZ-Zlateruce.cz.    

Tento specializovaný integrátor představuje široké možnosti. Naši zákazníci zde mohou nalézt tisíce položek zboží, které pečlivě vybíráme zejména podle kvality. Navíc lze využívat on-line rezervační systém pro řemeslné práce, pobyty a zážitky. Řemeslné práce vykonává přímo náš pracovní team, také pro klienty z portálu http://www.greslicka.cz viz.: http://www.cz-zlateruce.cz/content/31-nasi-remeslnici. Na prvním místě je u nás serióznost, kvalita, nikoliv slova lacinost a kvantita. Inteligence firemního ducha prodeje a služeb u nás neznamená nesmyslné přeškrtávání cen.
 
Spolupracujeme s těmi,  jejíchž práce je ověnčena letitou  praxí, vřelým přístupem a dobrým charakterem. Snažíme se, aby zde byli spokojeni i zákazníci, kteří chtějí nakupovat vynikající kvalitu s odpovídající  cenou. Chceme poskytovat nový inovativní a lidský rozměr vůči našim zákazníkům a společnosti vůbec. 
 
Prezentujeme zde také různorodé cenové akce.   
 
Generálním partnerem www.greslicka.cz je společnost Zlaté české ruce – I.R.P., spol. s r.o., řemeslné poptávky a realizace projektů.                

Více na www.cz-zlateruce.cz