registrace se slevou

Zachraňujeme - nově zavedené služby ( nákupy až do bytu, řemesla, hledání zvířat, ostraha ). Zde naleznete tisíce druhů zboží. POZOR! Nově připravujeme splátkové prodeje zboží přes Houme Kredit. Rozšiřujeme sortiment zboží "Bundy".   Využívejte u nás plně inzerci ZDARMA máme vysokou návštěvnost. Podívejte se prosíme na nástěnku "Zvířata/Útulky na ztracené miláčky a hledající nový domov nahoře pod VOUCHERY. Děkujeme !    Nově pomáháme hledat či umístit ztracená či týraná zvířata. Poskytujeme rovněž řemeslné práce pro domácnosti a firmy. Nově prodej a zabudování podzemních úkrytů v nabídce. Děkujeme za zajímavé příspěvky do Klubu Grešlička - zážitky členů:). Z každé objednávky 100Kč stranou na týraná zvířata.  Navíc ke každé objednávce dárek.

Ukázka prací Úvod » Ukázka prací

Spolupráce s portálem Greslicka.cz - začala jsem spolupracovat s novým on-line obchodním portálem www.greslicka.cz, který je součástí společnosti Zlaté české ruce - I.R.P., spol. s r.o. ( www.cz-zlateruce.cz ), jež byl vytvořen pro podporu českých podnikatelů, tedy těch, co nabízí kvalitní a spolehlivé služby. Celkový koncept tohoto portálu se mi líbí, protože "nesdírá podnikatele z kůže", tedy netlačí ceny neúměrně dolů a nepožaduje vysoké provize, jako jiné portály. Lidé si většinou vůbec neuvědomují, že když si koupí akci přes slevový portál, například ke mě na pedikúru, tak můj čistý reálný zisk z těchto akcí se pohybuje kolem 30-35% původní ceny. Takže velice vítám, že se na trhu objevil takovýto portál, který chce podpořit podnikatele.

Poslal jsem poptávku na Grešličce http://greslicka.cz/poptavkovani s žádostí o provedení chodníčku kolem mého rodinného domu. Lidé z téhle firmy umí nejen prodávat, ale mají také zlaté ruce. Za pár dní jsem měl hotovo.