registrace se slevou

Nově - EVP vyšetřování paranormálních aktivit. Zadali jsme nová štěnátka, berte se je :) Přichází jaro, prodej JÍMEK a ČOVEK aktivní. Připravujeme prodej výrobků s nano-technologiemi. Stále přidáváme nové zboží přímo od výrobců a importérů. Z důvodu EET nepřijímáme platby v hotovosti, ale pouze převodem na účet. 

Ukázka prací + grafika Úvod » Ukázka prací + grafika

Spolupráce s portálem Greslicka.cz - začala jsem spolupracovat s novým on-line obchodním portálem www.greslicka.cz, který je součástí společnosti Zlaté české ruce - I.R.P., spol. s r.o. ( www.cz-zlateruce.cz ), jež byl vytvořen pro podporu českých podnikatelů, tedy těch, co nabízí kvalitní a spolehlivé služby. Celkový koncept tohoto portálu se mi líbí, protože "nesdírá podnikatele z kůže", tedy netlačí ceny neúměrně dolů a nepožaduje vysoké provize, jako jiné portály. Lidé si většinou vůbec neuvědomují, že když si koupí akci přes slevový portál, například ke mě na pedikúru, tak můj čistý reálný zisk z těchto akcí se pohybuje kolem 30-35% původní ceny. Takže velice vítám, že se na trhu objevil takovýto portál, který chce podpořit podnikatele.

Poslal jsem poptávku na Grešličce http://greslicka.cz/poptavkovani s žádostí o provedení chodníčku kolem mého rodinného domu. Lidé z téhle firmy umí nejen prodávat, ale mají také zlaté ruce. Za pár dní jsem měl hotovo.