registrace se slevou

Nově - EVP vyšetřování paranormálních aktivit. Zadali jsme nová štěnátka, berte se je :) Přichází jaro, prodej JÍMEK a ČOVEK aktivní. Připravujeme prodej výrobků s nano-technologiemi. Stále přidáváme nové zboží přímo od výrobců a importérů. Z důvodu EET nepřijímáme platby v hotovosti, ale pouze převodem na účet. 

Zachranujeme.CZ Úvod » Zachranujeme.CZ

Maják zachranujeme

Společnost Zlaté české ruce - I.R.P., spol. s r.o. provozovatel http://www.greslicka.cz a http://www.cz-zlateruce.cz nechává vzniknout projekt http://www.zachranujeme.cz. Rozhodli jsme se dát ruce k dílu všude tam, kde cítíme že je potřeba se aktivně spoluúčastnit, utvářet a poukazovat na skutečnosti, které jsou přehlíženy. Civilizace mění lidské životy honbou za penězi v něco proti přírodě a strhává s sebou pravé hodnoty a poznávání prostředí, které nám bylo pouze propůjčeno. Nejen nám, ale všem tvorům,                                                                                       které si člověk rovněž nárokuje.

    Například zvířata, která se rodí v umělém prostředí k tomu, aby byla zabita a ani nikdy nepoznala přírodu pro kterou byla stvořena. Nejen tyto strašné skutečnosti, které působí člověk, již bere společnost jako něco normálního, jako platnou normu. Je potřeba si uvědomit, že sloveso zachraňujeme nesmí být v žádném případě soukromým prohlášením a už vůbec ne soukromou záležitostí. Je to slovo, které má být stejně potřebné a zavazující, nezbytné pro život a společnost, jako sůl. Ano, všichni známe sůl nad zlato, stejně jako pomoc nad nečinností, nebo přehlížení toho, co se děje kolem nás.

  Našim posláním je postupně aktivity projektu Zachranujeme.CZ přesunout do společnosti na úroveň hnutí. Hnutí v lidských srdcích a jejich postojích vůči tomu, co se ve společnosti děje. Co společnost jako civilizace působí na této planetě v okolí a přírodě, útočiště zvířat a rostlin, jež zde byli dávno před námi. Cítíme obrovský zavazující pocit udělat co je v našich možnostech a silách, aby lidé a organizace společně s námi vzájemně spolupracovali a nacházeli okolnosti a důvody, kterým je třeba předcházet a pakliže k nim dochází, udělat co je třeba aby byla sjednána náprava.

   Z tohoto důvodu jsme Ti, kteří chtějí stát na straně dobra pro tuto planetu, zvířata, zkrátka to nejcenější co máme. Planeta tak jedinečná a vzácná, plující vesmírem v nekonečném prostoru. Utvářela se miliardy let proto, aby tady vyklíčil rozmanitý život, nikoliv proto, aby byl zlikvidován lidmi. A my tu nejsme abychom tuto planetu drancovali, zabíjeli, ničili a páchali utrpení. Používejme naše schopnosti tak, aby byly v souladu s tím, že tu jsme jen na chvíli a že je naší povinností konat tak, aby to co po nás zůstane nebyly mrtvé pouště, zničený vzduch a zkažená voda. Mějme úctu, nikoliv peníze v našich srdcích a myslích!

  Zachranujeme.CZ prosazuje dobro před zlem. Jen společně máme šanci tyto věci kolem sebe aktivně změnit. Přidejte se k nám 

 

Vážení obchodní partneři,

   jsme připraveni realizovat projekt ZACHRAŇUJEME.CZ ve spolupráci s dalšími organizacemi a těšíme se na oboustranně plodnou spolupráci. V současné době je v celém světě a hlavně v ČR opravdu co zachraňovat a pokud se informace o naší bohulibé činnosti rozšíří do správných zájmových oblastí a k lidem potřebujícím naši pomoc, tak to bude záslužný čin a doufám jeden z počátků nové epochy lidstva - změna k lepšímu je nutná. Chceme být hnutím v lidských srdcích a konání jež přesně vymezuje dobro a zlo. Nikoliv soukromou záležitostí. Pokud si všichni lidé neuvědomí, že je třeba si pomáhat a že si příroda již sama pomoci nedokáže, tak to bude dobrý signál pro lepší budoucnost lidstva, planety a přírody. Je za tři minuty dvanáct, kdy se ještě dá lidstvu a přírodě pomoci. Doufáme, že se náš plán uskuteční a jednou bude opět lépe. V současnosti bohužel vymírá mnoho živočišných druhů, na mnoha místech světa lidé a hlavně děti strádají, honba za penězi ničí planetu, na ekologii se mnohé firmy neohlížejí, společnost je narušena a mezilidské vztahy se zhoršují! Je třeba zajistit snížení tendence oteplování planety. Pouze malé procento lidí vlastní většinu majetků světa - nůžky se rozvírají - blíží se další vlna ekonomické krize. Lidé se musí spojit a vzájemně si pomáhat. Díky zájmu o záchranu se vše může dostat do přijatelnějších kolejí a bude lépe. Jeden příklad za všechny. Nyní se chodí s kulomety a strážemi kolem posledního žijícího samce Nosorožce Súdána. Budeme všichni čekat na to poslední co zbyde než nám dojde, že takové záchrany jsou k ničemu? Výsměchem přírodě za to co konáme proti ní a proti sobě. 

 

    Na Greslicka.CZ dále zařizujeme:

Jsme Vám k dispozici s těmito službami:

     1. Vyřešíme Vaše nákupy až do bytu ( Praha až směr Sázava/n Sázavou ) 

     2. Řemeslné práce pro domácnosti i firmy

     3. S.O.S hledáme Vaše ztracené mazlíčky - u nás je můžete i zdarma prezentovat

     4. Poskytujeme ostrahu majetku a osob

 

     Proveďte u nás zdarma registraci přes "Klubová karta" a využívejte našich služeb. 

     Váše poptávky nám zasílejte sem: http://greslicka.cz/poptavky-inzerce,

     Tel.: 602/ 300 709

     e-mail: poptavka@cz-zlateruce.cz